Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera w Rybniku
"Onko Dialog - obcinam, rozmawiam, pomagam" PDF Drukuj

Od listopada 2017 prowadzony jest w rybnickich szkołach program edukacyjno-terapeutycznym "OnkoDialog - obcinam, rozmawiam, pomagam".
W ramach tej akcji zbierano włosy na rzecz Fundacji Rak'n'Roll.
W sobotę 19 maja w rybnickim Halo Rybnik odbędzie się finał akcji w którym wezmą udział uczniowie i nauczyciele naszej szkoły z kierunku TECHNIK USŁUG FRYZJERSKICH.
Serdecznie zapraszamy.

szczegóły na rybnik.com tutaj

OFERTA EDUKACYJNA PDF Drukuj

ZEBRANIE Z RODZICAMI PDF Drukuj

Informujemy, że dnia 17.05 o godz. 17.00 odbędą się zebrania z Rodzicami.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

"PODWÓRKO TALENTÓW NIVEA 2018" PDF Drukuj

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie  ZS nr 5 w Rybniku, a w szczególności uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 33 starają się w konkursie ogłoszonym przez  NIVEA Polska. Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu o  wybudowanie na naszym terenie jednego z 20 placów zabaw dla dzieci. Konkurs trwa w okresie od dnia 1 marca 2018 r.  do dnia 22 czerwca 2018 r.

W okresie od 11 maja 2018 r. (od momentu opublikowania listy Lokalizacji biorących udział

w Konkursie) do dnia 21 czerwca 2018 r. do godziny 23:59 odbędzie się głosowanie internautów

za pośrednictwem strony internetowej www.podworko.nivea.pl oraz aplikacji internetowej na

urządzenia mobilne na wskazane Lokalizacje, celem wyłonienia 15 Zwycięzców.

W dniu 22 czerwca 2018 r. Organizator opublikuje na stronie internetowej www.podworko.nivea.pl

listę Zwycięzców, którzy brali udział w Konkursie zgodnie ze Ścieżką Podstawową.   Prosimy naszych uczniów,  ich rodziców, dziadków i znajomych o uczestniczenie w głosowaniu i oddanie głosów na naszą lokalizację.

Każda gmina, szkoła, spółdzielnia oraz wspólnota mieszkaniowa może zwiększyć swoje szanse i dodać film lub prezentację z talentami dzieci ? nasze jury oceni je w terminie 4.05 -10.05.2018 i przyzna  5 dodatkowych Podwórek jeszcze przed startem głosowania!

Przygotowaliśmy taką prezentację, którą mogą Państwo zobaczyć pod adresem:

niestety, nie uzyskała ona wyłoniona przez  komisję konkursową więc pozostała nam droga głosowania. Im więcej głosów oddacie na naszą lokalizację tym większe będą nasze szanse na wygraną w konkursie. Z Podwórka  Talentów Nivea korzystać będą mogli wszyscy mieszkańcy Niedobczyc, gdyż będzie ono ogólnie dostępne dla wszystkich chętnych.

"JESTEM NIEPEŁNOLETNI, CZYLI MOGĘ WSZYSTKO?" PDF Drukuj

W  Zespole Szkół nr 5 im . Józefa Rymera odbyło się spotkanie z przedstawicielami miejskiej policji. W spotkaniu tym wzięły udział wszystkie klasy III gimnazjum.

Tematem spotkania było ? Jestem niepełnoletni , czyli mogę wszystko?"

Funkcjonariusze poruszali tematy związane z bezpieczeństwem w sieci - właściwym używaniem portali społecznościowych . Uczniowie wynieśli wiedzę , która będzie im przydatna we właściwym posługiwaniem się internetem.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Społeczność