Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera w Rybniku
SPOKOJNYCH i BEZPIECZNYCH WAKACJI PDF Drukuj
  


 
Znowu na podium :) PDF Drukuj
  
W tegorocznej rywalizacji EKOTRATWY 2017 nasza szkoła zajęła zaszczytne III miejsce.
Szkołę reprezentowali:
Urszula Cojg, Miriam Mrowiec, Kacper Biskup.
Serdecznie gratulujemy!


 
ZACIĘTA RYWALIZACJA W "SZKOLNYM DNIU SPORTU" PDF Drukuj
  

01.06.2017 r to dzień w którym uczniowie naszej szkoły rywalizowali o zwycięstwo w 7 konkurencjach sportowych w ramach Szkolnego Dnia Sportu. Rywalizacja była bardzo zacięta zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców. DZIEWCZYNY: I miejsce klasa I Ta, II miejsce klasa III Ga, III miejsce klasa I Gc. CHŁOPCY: I miejsce klasa III Ga, II miejsce klasa II Ga, III miejsce klasa II Gb.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy czynnie wzięli udział w imprezie promującej zdrowy styl życia. ZAPRASZAMY ZA ROK !!! Album z wszystkimi zdjęciami do obejrzenia na szkolnym fb- zapraszamy :)


 
VI miejsce w województwie PDF Drukuj
  

31 maja w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Radzionkowie odbył się Finał Wojewódzkiej Licealiady Młodzieży Szkolnej w Badmintonie. Naszą szkołę dzielnie reprezentowały Agnieszka Buchalik (w Półfinale Wojewódzkim w Lubomi) a Magdalena Neukirch, Urszula Cojg i  Natalia Konsek w Finale Wojewódzkim. Dziewczyny miały okazję sprawdzić swoje umiejętności z najlepszymi w województwie wśród których znajdowały się mistrzyni i wicemistrzyni Polski. Gratuluję serdecznie naszym dziewczynom sukcesu sportowego na tak wysokim poziomie rozgrywek badmintona.


 
Nabór 2017/2018 PDF Drukuj
  


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 142

Społeczność

ZS nr 5 na FB

Projekty Unijne

       
 Informacje