Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera w Rybniku
SPOTKANIE Z FUNKCJONARIUSZKAMI STRAŻY MIEJSKIEJ PDF Drukuj
  
Kto może ubiegać się o pracę w Straży Miejskiej, jak wyglądają zadania i obowiązki strażników miejskich, jakie są ich uprawnienia oraz wiele innych ciekawych informacji mogli uzyskać uczniowie LP, Technikum i ZSZ w czasie spotkania z funkcjonariuszkami Straży Miejskiej , które odbyło się w naszej szkole w dniu 24.04.2012. W czasie godzinnej prezentacji starano się przybliżyć młodzieży specyfikę tej służby mundurowej naszego miasta.  Szczególnie podkreślony został pomocowy oraz prewencyjny charakter pracy strażników miejskich. Spotkanie zorganizowali szkolni pedagodzy.
 
ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU PDF Drukuj
  
Uczennica kl. II Tb Monika Wilk wzięła udział w konkursie na najlepszą pracę semestralną w kategorii projektowania architektury krajobrazu. Konkurs jest organizowany corocznie przez Państwowe Szkoły Budownictwa w Bytomiu oraz Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 19 kwietnia 2012 r. w Bytomiu. Monika Wilk została nagrodzona książką i dyplomem. Serdecznie gratulujemy!
 
Uczniowie LO i LP z wizytą w Zakłazie Karnym w Raciborzu PDF Drukuj
  
W dniu 16.04.2012 r. 9 uczniów z klasy II LO (bezpieczeństwo publiczne) oraz 9 uczniów z klasy I LP (profil socjalny) wzięło udział w wizycie studyjnej w Zakładzie Karnym w Raciborzu. Była to już trzecia wizyta uczniów w tej placówce penitencjarnej.
Więcej…
 
KONKURS EKOLOGICZNY PDF Drukuj
  
W dniu 22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi.
ONZ ogłosiła rok 2012 jako Rok Zrównoważonej Energii dla Wszystkich Ludzi. W ramach obchodów tego święta dnia 27 kwietnia o godzinie 10.20 w sali 207 odbędzie się KONKURS EKOLOGICZNY.
Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do udziału oraz do odebrania materiałów konkursowych u p. Ewy Brachmańskiej (w zastępstwie za p. B. Gałuszkę )
 
PRZYPOMINAMY.... PDF Drukuj
  

Przypominamy, że w środę dnia 18.04.2012  o godz. 17.00 odbędzie się zebranie rodziców.

(z wyjątkiem klas: III TB, II TA, II ZA, III ZC)

 
<< pierwsza < poprzednia 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 następna > ostatnia >>

Strona 145 z 162

Społeczność

ZS nr 5 na FB

Projekty Unijne

       
 Informacje