Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera w Rybniku
DZIEN EDUKACJI PDF Drukuj
14 października cała Polska obchodziła Święto Edukacji Narodowej.
Z tej okazji uczniowie Naszej Szkoły pod czujnym okiem Pani Ewy Jakubiak i Iwony Dragi przygotowali dla Kadry pedagogicznej - Akademię, która odbyła się 12 października w DK w Niedobczycach.Nauczyciele mieli przyjemność obejrzeć zmagania drużyn nauczycielskich: Ścisłowców i Humanistów w przygotowanej na wzór Familiady - Belferiadzie.
Pani Dyrektor jak co roku wręczyła wybranym nauczycielom - Nagrody Dyrektora Szkoły.
Oprócz tego odbyło się zaprzysiężenie nowego Samorządu Uczniowskiego. Obchody zakończyły się uroczystym poczęstunkiem.
 
DZIEN PAPIESKI PDF Drukuj
14 października,  jak co roku obchodziliśmy Dzień papieski, a Nasza szkoła włączyła się w te obchody już w piątek 12 października. Z tej okazji została przygotowana dekoracja i audycja radiowa dla wszystkich uczniów związana z Janem Pawłem II- Papieżem Rodziny.


 
ZAGRANICZNY STAŻ ZAWODOWY PDF Drukuj


15 listopada 2012 roku Nasza Szkoła rozpoczeła realizację projektu "Kształcenie zawodowe fryzjerów szansą na europejskich rynkach", w ramach którego 17 uczniów klas: II TA, III TA oraz IV TA kształcących się na kierunku "Technik usług fryzjerskich" wyjedzie na 3-tygodniowy staż zawodowy do Wielkiej Brytanii. Wyjazd stażowy odbędzie się w terminie od 13 stycznia 2013 roku do 03 lutego 2013 roku.


Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu "Uczenie się przez całe życie".

Publikacja odzwierciedla jedynie stanowisko autora i Komisja Europejska ani Narodowa Agencja nie ponoszą odpowiedzialności za umieszczoną w niej zawartość merytoryczną oraz za sposób wykorzystania zawartych w niej informacji
 
Otrzęsiny PDF Drukuj
4 października odbyły się otrzęsiny pierwszoklasistów. Gimnazjaliści zostali przywitani przez swoich starszych kolegów, a następnie zaproszeni na salę gimnastyczną, gdzie próbowali swoich sił w różnych konkurencjach: musieli przejść tor przeszkód, rozwiązać quiz czy też zdecydować, która z klas jest najlepiej przebrana. Po zmaganiach na sali gimnastycznej pierwszoklasiści przeszli na świetlicę, gdzie czekała na nich miła niespodzianka w formie salonu piękności. Każdy mógł wypróbować nową maseczkę na włosy czy nowe, oryginalne kosmetyki na twarz. Po otrzęsinach  wszyscy uczniowie bawili się wspólnie na dyskotece.
  
Ślubowanie PDF Drukuj
9 października w naszej szkole odbyło się pasowanie na ucznia Zespołu Szkól nr 5.W uroczystości wzięli udział wszyscy nauczyciele i uczniowie klas pierwszych. Po części artystycznej przygotowanej przez klasę I c pod opieką pani Renaty Sochy, uczniowie złożyli uroczystą przysięgę
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 następna > ostatnia >>

Strona 145 z 167

Społeczność

ZS nr 5 na FB

Projekty Unijne

       
 Informacje