Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera w Rybniku
REGULAMIN KONKURSU PDF DrukujREGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU

BIZNES BEZ TAJEMNIC  1. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół nr 5 im. J. Rymera w Rybniku.
  2. Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do poszerzania i utrwalania wiedzy z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, propagowanie idei przedsiębiorczości wśród młodzieży oraz aktywnej postawy wobec życia.
  3. Konkurs organizowany jest w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.
Więcej…
 
ŚWIATOWY TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI PDF Drukuj
12 listopada w Naszej Szkole odbędzie się inauguracja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.
Jego celem jest inspirowanie i zachęcanie do działania dzięki wydarzeniom mającym pomóc każdemu z nas odkryć w sobie innowatora i przedsiębiorcę. Wydarzenia na wielką i małą skalę umożliwiają ich uczestnikom bezpośredni kontakt z pracodawcami, inwestorami- stwarzając okazje, których nie wolno przegapić!!!
Zapraszamy wszystkich uczniów do aktywnego udziału w spotkaniach z przedstawicielami biznesu i instytucji finansowych w dniach do 12-18 listopada.
Oprócz tego zapraszamy do udziału w konkursie BIZNES BEZ TAJEMNIC, który odbędzie się w ramach tego wydarzenia.


 
DZIEN EDUKACJI PDF Drukuj
14 października cała Polska obchodziła Święto Edukacji Narodowej.
Z tej okazji uczniowie Naszej Szkoły pod czujnym okiem Pani Ewy Jakubiak i Iwony Dragi przygotowali dla Kadry pedagogicznej - Akademię, która odbyła się 12 października w DK w Niedobczycach.Nauczyciele mieli przyjemność obejrzeć zmagania drużyn nauczycielskich: Ścisłowców i Humanistów w przygotowanej na wzór Familiady - Belferiadzie.
Pani Dyrektor jak co roku wręczyła wybranym nauczycielom - Nagrody Dyrektora Szkoły.
Oprócz tego odbyło się zaprzysiężenie nowego Samorządu Uczniowskiego. Obchody zakończyły się uroczystym poczęstunkiem.
 
DZIEN PAPIESKI PDF Drukuj
14 października,  jak co roku obchodziliśmy Dzień papieski, a Nasza szkoła włączyła się w te obchody już w piątek 12 października. Z tej okazji została przygotowana dekoracja i audycja radiowa dla wszystkich uczniów związana z Janem Pawłem II- Papieżem Rodziny.


 
ZAGRANICZNY STAŻ ZAWODOWY PDF Drukuj


15 listopada 2012 roku Nasza Szkoła rozpoczeła realizację projektu "Kształcenie zawodowe fryzjerów szansą na europejskich rynkach", w ramach którego 17 uczniów klas: II TA, III TA oraz IV TA kształcących się na kierunku "Technik usług fryzjerskich" wyjedzie na 3-tygodniowy staż zawodowy do Wielkiej Brytanii. Wyjazd stażowy odbędzie się w terminie od 13 stycznia 2013 roku do 03 lutego 2013 roku.


Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu "Uczenie się przez całe życie".

Publikacja odzwierciedla jedynie stanowisko autora i Komisja Europejska ani Narodowa Agencja nie ponoszą odpowiedzialności za umieszczoną w niej zawartość merytoryczną oraz za sposób wykorzystania zawartych w niej informacji
 
<< pierwsza < poprzednia 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 następna > ostatnia >>

Strona 147 z 170

Społeczność

ZS nr 5 na FB

Projekty Unijne

       
 Informacje