Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera w Rybniku
Akcja Krwiodawstwa PDF Drukuj
  
To już ostatnia w tym roku szkolnym Akcja Honorowego Krwiodawstwa, która odbyła się 4 czerwca w naszej szkole. Do akcji zgłosiło się 27 honorowych krwiodawców, od 25 z nich zebrano 11, 250 litrów krwi. Tym razem wśród chętnych do oddania cennego daru było 20 absolwentów i uczniów naszej szkoły.

  
 
ZAPRASZAMY NA FESTIWAL PDF Drukuj
  

 
Bezpieczna Szkoła PDF Drukuj
  
W maju 2012 r. nasza szkoła wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń i zdobyła tytuł BEZPIECZNEJ SZKOŁY oraz członkostwo OGÓLNOPOLSKIEGO KLUBU BEZPIECZNE SZKOŁY


 
AKCJA CHARYTATYWNA PDF Drukuj
  
Po raz drugi w tym roku Nasza Szkoła wzięła udział w Akcji "Paczka Świąteczna Dzieci Śląska- Dzieciom Lwowa" i po raz kolejny został nam nadany tytuł HONOROWEGO WOLONTARIUSZA KAPITUŁY. Dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli udało się zebrać 11 paczek produktów żywnościowych i artykułów szkolnych.
Wszystkim SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

 
Nasi uczniowie w Szkole Policji w Katowicach PDF Drukuj
  
W dniu 25 maja 2012 r. uczniowie  klasy I La i II La "Bezpieczeństwo publiczne" byli w Szkole Policji w Katowicach na zorganizowanym tam "Dniu Otwartym". Podczas wizyty uczniowie mogli zapoznać się ze sprzętem policyjnym, zobaczyć musztrę, posłuchać orkiestry policyjnej, obserwować policjantów w różnych sztukach walki, zobaczyć tresurę psów policyjnych, a także wypróbować swoich umiejętności na strzelnicy. Wizyta była bardzo interesująca i poszerzyła wiedzę uczniów z zakresu bezpieczeństwa publicznego.
 
<< pierwsza < poprzednia 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 następna > ostatnia >>

Strona 154 z 173

Społeczność

ZS nr 5 na FB

Projekty Unijne

       
 Informacje