Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera w Rybniku
Ślubowanie PDF Drukuj
9 października w naszej szkole odbyło się pasowanie na ucznia Zespołu Szkól nr 5.W uroczystości wzięli udział wszyscy nauczyciele i uczniowie klas pierwszych. Po części artystycznej przygotowanej przez klasę I c pod opieką pani Renaty Sochy, uczniowie złożyli uroczystą przysięgę
Więcej…
 
Pomagały "Dziewczynce z zapałkami" PDF Drukuj
  
W sobotę 29.09.2012 uczennice naszego Gimnazjum: Wioletta Zimoń, Dominika Olfans, Paulina Szlachta (wszystkie z klasy III Ga) i Anna Magiera (klasa II Ga) wzięły udział w kolejnej edycji akcji charytatywnej organizowanej przez Fundację "Dziewczynka z zapałkami". W sklepie "Alma" znajdującym się w Galerii Focus Mall przy ul. B. Chrobrego w Rybniku, w godzinach od 13 do 16 pomagały w pakowaniu zakupów klientom sklepu. Z zebranych w czasie trwania akcji funduszy sfinansowane zostaną m.in. zakup podręczników szkolnych, obiady, czy wyjazdy wakacyjne dla dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin.
Serdecznie dziękuję dziewczętom za poświęcony swój wolny czas i chęć włączenia się w działania na rzecz innych oraz godną naśladowania postawę.
pedagog szkolny
Witold Labus 
Pokaż co potrafisz PDF Drukuj
  

09 października 2012 w naszej szkole odbyła się kolejna edycja" Pokaż co potrafisz"

Wszyscy uczestnicy, którzy zaprezentowali swoje ukryte talenty dostali się do półfinału.


Naszą szkołę zaprezentowali:


  1. Krypczyk Kamila - klasa I Ga
  2. Niemczyńska Sandra  - I Ga
  3. Matwiejczuk Martyna - III Gb
  4. Zielonka Julia - III Ga
  5. Klaudia Szmuc-  III Ga
  6. Aleksander Nowicki - I Gc
Więcej…
 
Ogłoszenie Drukuj
  

W wtorek, 9 października, odbędzie się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych gimnazjum. W tym dniu pierwszoklasiści przychodzą do szkoły na 7.45. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców.

 
Komunikat Drukuj
  

Komunikat Dyrektora Szkoły

W poniedziałek 8 października 2012 r. o 13.00 na sali gimnastycznej odbędzie się prezentacja kandydatów do Samorządu Szkolnego.

Proszę nauczycieli prowadzących 6 lekcję o sprowadzenie młodzieży na salę gimnastyczną o 12.50. Przewidziany czas prezentacji ok. 30 min. Po zakończeniu prezentacji lekcje będą kontynuowane zgodnie z planem

 
<< pierwsza < poprzednia 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 następna > ostatnia >>

Strona 155 z 176

Społeczność

ZS nr 5 na FB

Projekty Unijne

       
 Informacje