"Starszy brat, starsza siostra" - Mikołajki PDF Drukuj
  
Od września 2017 r. w naszej szkole rozpoczęliśmy realizację programu "Starszy brat, starsza siostra", którego głównym celem jest integracja uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 33 i młodzieży gimnazjalnej. Jednym z efektów tego było mikołajkowe spotkanie 6.12.2017 r. w naszej świetlicy.
Młodzież klasy III Ga przygotowała przedstawienie pt. "Zgadnij Mikołaju, w jakim jesteś kraju". Nasze "krasnoludki" oprócz świetnej zabawy miały okazję poznać zwyczaje i tradycje mikołajkowe w różnych stronach Europy.
Wzięły również udział w Konkursie i wszystkie zostały mianowane pomocnikami Św. Mikołaja.
Na zakończenie spotkania otrzymały prezenty, które wręczył im "najważniejszy" pomocnik Mikołaka, czyli sam p. Dyrektor.

Galeria zdjęć tutaj