Rozstrzygnięcie konkursu na Baranka Wielkanocnego PDF Drukuj
  
W ubiegłym tygodniu rozstrzygnięto konkurs plastyczny, w którym wzięli udział najmłodsi uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami. Tematem pracy był Baranek Wielkanocny, w kontekście minionych Świąt Zmartwychwstania. Prace konkursowe mogły być wykonane dowolną techniką i z użyciem dowolnych metod dekoracji.17 dzieci ze swoimi opiekunami wykonało baranki a jury konkursowe (nauczyciele, którzy nie uczą na co dzień dzieci) miało nie lada problem z wyłonieniem zwycięzców. Uczestnicy wykazali się pomysłowością i starannością. Oto nasi laureaci:
V miejsce - Zuzia Elsner, kl. Ib
IV miejsce - Julka Kieś, kl. Ia
III miejsce - Natalka Czernij, kl. Ib
II miejsce - Zosia Brachmańska, kl. Ia
I miejsce - Filip Wala, kl. Ib
Gratulujemy!

Galeria zdjęć na naszym szkolnym fb- zapraszamy