II miejsce naszych pierwszaków PDF Drukuj
  
30 maja w SP 21 odbył się I Ogólnoszkolny Konkurs Piosenki Religijnej i Patriotycznej w którym udział wzięli uczniowie klas pierwszych. Reprezentowali oni nasza szkołę w dwóch kategoriach: duet- w składzie Zosia Brachmańska i Antek Draczka zespół- w składzie Natalka Czernij, Paweł Śliwa, Oliwka Guderlaj, Antosia Kuśka i Filip Wala. Niewątpliwie występ jednych i drugich okazał okazał się sukcesem bo nasza para piosenkami ,, Kochana mamo, kochany tato'' i ,, Wojenko, wojenko..." wyśpiewała sobie II miejsce w konkursie, a zespół po zaprezentowaniu piosenek ,, Na drugi brzeg" i ,,Pałacyk Michla" otrzymała wyróżnienie. Nasi uczniowie wyróżniali się oryginalnymi strojami, na które uwagę zwrócili nie tylko członkowie jury, ale i pozostali uczestnicy konkursu. Gratulujemy sukcesu naszym młodszym kolegom i życzymy dalszego rozwijania Waszych talentów i pasji.

Galeria zdjęć na naszym fb