Gimnazjaliści w stolicy PDF Drukuj

Uczniowie klas 2a i 3b gimnazjum uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. To były niezwykle intensywne trzy dni, w czasie których zobaczyliśmy wiele: Giełdę Papierów Wartościowych i Stadion Narodowy, odetchnęliśmy dopiero  wieczorem na wiślanych bulwarach, oglądaliśmy Teatr Wielki od kulis, Zamek Królewski, spacerowaliśmy po starówce, przez chwilę poczuliśmy się studentami politechniki czy uniwersytetu, odpoczęliśmy w  Łazienkach, mieliśmy okazję przez chwilę uczestniczyć w gorących obradach sejmu na Wiejskiej. To jeszcze nie wszystko...bo ciekawe były również wieczory i noce w hotelu na Lwowskiej.

Wyjazd udany: dużo radości, śmiechu,  zakończyliśmy...w Złotych Tarasach ( nie mogło się obyć bez czasu na  shopping!).

Galeria zdjęć na szkolnym fb

Społeczność

ZS nr 5 na FB