ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO PDF Drukuj
  
22 czerwca w Domu Kultury w Niedobczycach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Podczas uroczystości odbyło się pożegnanie trzecich klas gimnazjum. Młodsi koledzy i koleżanki z klas drugich wraz z wychowawcami - p. Paczuską, p. Sochą i p. Musiolik przygotowali uroczystą galę podczas której wręczane były wyróżnienia w różnych niejednokrotnie śmiesznych kategoriach. Nasi najmłodsi uczniowie z klas pierwszych z dumą odebrali pierwsze w swoim życiu świadectwo. Dyrektor pożegnał odchodzących nauczycieli, a uczniowie, którzy osiągnęli wybitne osiągnięcia w nauce i sporcie odebrali z jego rąk wyróżnienia i nagrody. Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości serdecznie dziękujemy i życzymy udanych i spokojnych wakacji.
Do obejrzenia zdjęć zapraszamy na naszego szkolnego fb.