Jubileuszowa 10 edycja Konkursu Pokaż co Potrafisz PDF Drukuj
  

Rybnicki konkurs talentów odbędzie się już po raz dziesiąty. To wielkie święto dziecięcej pasji, zdolności i artyzmu, co roku przyciąga setki młodych rybniczan chcących zaprezentować swoje talenty szerokiej publiczności. Jubileusz zobowiązuje więc pojawiło się kilka zmian w formule konkursu, chociażby dotyczące jego zasięgu. W tym roku, w poszukiwaniu najbardziej uzdolnionych dzieci, organizatorzy "Pokaż co Potrafisz" dotrą do wszystkich dzielnic Rybnika. Eliminacje do konkursu odbędą się nie tylko w szkołach podstawowych, które uczestniczą w konkursie od wielu już lat, ale również w placówkach kulturalnych Rybnika, gdzie mogą zgłosić się wszyscy chętni w do udziału w "Pokaż co Potrafisz".

Eliminacje otwarte ruszają w drugiej połowie października:
Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku (ul. Broniewskiego 23) ? 20 października godz. 10:00   tel. 32 42 24 088
Dom Kultury Rybnik-Chwałowice (ul. 1 Maja 91b) ? 23 października godz. 17:00    tel. 32 421 62 22
Dom Kultury Rybnik-Boguszowice (pl. Pokoju 1) ? 26 października godz. 17:00  tel. 32 425 20 16