KIERMASZ ŚWIĄTECZNY 2018 PDF Drukuj
  
Serdecznie zapraszamy na Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się w środę 12 grudnia w Zespole Szkół nr 5 w godz. 16:30 - 19:00

Prosimy o zarezerwowanie tego terminu w swoich kalendarzach. Chcemy, aby ten Kiermasz był nie tylko wydarzeniem integrującym społeczność szkolną, Rodziców i mieszkańców Niedobczyc, ale był też okazją do pozyskania środków na zakup pomocy naukowych dla dzieciaków i młodzieży naszej szkoły, tak jak to miało miejsce w poprzednich latach.

Prosimy Rodziców o aktywne włączenie się w przygotowanie Kiermaszu na różnych płaszczyznach. W oparciu o doświadczenia z ubiegłych lat nasza propozycja jest następująca:
  - chętne osoby z każdej z klas prosimy o upieczenie 2 ciast, ciasteczek, pierniczków , które można za symboliczną drobną opłatą sprzedać na kiermaszu. Dochód oczywiście zasili fundusz RR.
  - przygotowanie wraz ze swoimi dziećmi ozdób i rzeczy związanych z tematyką Świąt Bożego Narodzenia. Ozdoby będą oceniane w ramach Rodzinnego Konkursu Świątecznego, a następnie wystawione na stoisku do sprzedaży.