Konkurs chemiczny PDF Drukuj

Konkurs Chemiczny "Alchemik"
13 marca 2012 uczniowie naszej szkoły brali udział w II edycji Ogólnopolskiego  Konkursu Chemicznego "Alchemik" organizowanego przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej. Tematyka Konkursu nie wykracza poza  program nauczania, a skala trudności pytań pozwala na wzięcie udziału w konkursie jak największej ilości młodzieży. Prace uczniów ocenia Jury powołane przez patronów naukowych konkursu.
Z naszej szkoły w konkursie wzięło udział 19 uczniów. Wyniki zostaną ogłoszone do 30 maja 2012 - szkoła otrzyma listę imienną wszystkich uczestników wraz z ich punktacją. Wszyscy uczestniczący uczniowie otrzymają dyplomy, a najlepszy uczeń w szkole - nagrodę książkową. Laureaci konkursu otrzymują cenne nagrody rzeczowe.