DZIEŃ PATRONA SZKOŁY PDF Drukuj

7 grudnia odbędzie się Dzień Patrona szkoły w związku z tym zapraszamy do udziału w następujących konkurach:

Konkurs Wiedzy o Patronie- forma pisemna, odbędzie się 4 grudnia o godz. 11.15 w sali 104, biorą w nim udział uczniowie reprezentujący wszystkie klasy gimnazjalne oraz kl. I La i I Ta (po dwie osoby z klasy wcześniej zgłoszone przez wychowawcę lub nauczyciela historii).

Konkurs na plakat- Józef Rymer-  pierwszy wojewoda śląski w odrodzonej Polsce - format i technika -dowolne, prace podpisane autorstwa jednej osoby składać do 4 grudnia u nauczycieli historii w sali 104, biorą chętni uczniowie wszystkich klas, wszystkich typów szkół w naszym zespole.

Konkurs na prezentację multimedialną o Józefie Rymerze - powinna zawierać nie więcej niż 20 slajdów, zapisana na płytce w programie Power Point w wersji max 2007, wykonana przez jedną osobę, dostarczona do nauczycieli historii (sala 104) do 30 listopada, udział biorą chętni uczniowie wszystkich klas, wszystkich typów szkół w naszym zespole.

Wszystkie prace zostaną ocenione przez komisje konkursowe, najciekawsze prace plastyczne zostaną wyeksponowane na korytarzu szkolnym. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom konkursów odbędzie się w Dniu Patrona Szkoły tj. 7 grudnia 2012.


Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia.

Organizatorzy: nauczyciele historii

i nauczyciele wyznaczeni do współpracy