Turniej halowy piłki nożnej PDF Drukuj

19.12.2012 r. już po raz dziewiąty odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora naszej szkoły. W Turnieju wzięło udział 10 drużyn chłopców i drużyna nauczycieli jak również 6 drużyn dziewcząt. W czasie bardzo zaciętej gry zdarzały się różne niespodziewane sytuacje, które na zmianę wywoływały na twarzach i ustach widzów śmiech albo podziw. Jednak drużyna nauczycieli "Belfer Team" nie pozwoliła na wiele uczniom  i zwyciężyła w generalnej klasyfikacji turnieju .Drugie miejsce zajęła drużyna "FC Tewiony" z klasy II La, a trzecie "FC Ludwiczki" z klasy III Gs.

W generalnej klasyfikacji wśród dziewcząt wygrały jak w roku ubiegłym "Dzikie Kocice" z klasy IV Tb przed drużyną "Mandarynek" z klasy II Ga,b i drużyną "FC Pięty" z klasy III Ga. Liczy się jednak nie tylko wynik, ale przede wszystkim serce, zaangażowanie  i wspólna chęć rywalizowania z uczniami i uczennicami naszej szkoły. Mam nadzieję na równie liczny udział w X edycji tego turnieju

.

Zapraszamy do zobaczenia zdjęć w GALERII