X Turniej Halowej Piłki Nożne PDF Drukuj

19.12.2013r. odbył się jubileuszowy X Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora naszej szkoły. W Turnieju wzięło udział 6 drużyn chłopców. W czasie bardzo zaciętej gry zdarzały się różne niespodziewane sytuacje, które to na zmianę wywoływały na twarzach i ustach publiczności uśmiech i podziw. W meczu finałowym drużyna "Naprzodu Betlejem" nie bez kłopotów zwyciężyła walczącą do ostatniej sekundy drużynę "Rymera Rybnik" 2:1. Jeszcze więcej emocji dostarczył mecz o III miejsce. W regulaminowym czasie gry wynik pomiędzy drużyną "Cicha Noc' a "Przyjaciółmi Krecika" był nierozstrzygnięty 2:2. O zwycięstwie miały więc zadecydować rzuty karne. W tej rozgrywce przy owacjach na stojąco większości zgromadzonej widowni po kilkunastu kolejkach lepsza okazała się drużyna o typowo świątecznej nazwie "Cicha Noc' zaś radość z wygranej była ogłuszająca. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Molęda Artur z II Ga,a najskuteczniejszym Pupecki Mateusz z III Ga (7 goli).


Wszystkie zdjęcia znajdują się w zakładce Uroczystości


Liczy się jednak nie tylko wynik, ale przede wszystkim serce, zaangażowanie,   wspólna chęć rywalizowania a przede wszystkim dobra zabawa. Mam nadzieję na równie liczny udział w XI edycji tego turnieju. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję.

Michał Kowalczyk-Kudziarz

 

I m "Naprzód Betlejem'

II m 'Rymer Rybnik"

III m "Cicha Noc"

1. JUSZKO  PRZEMYSLAW   III Ga

1.  PUPECKI MATEUSZ  III Ga

1. WRANA  PAWEŁ           III Ga

2. BEDNORZ  PIOTR             III Gb

2. OLSZEWSKI BŁAŻEJ   III Gb

2. WITOSZ  KRYSTIAN       III Gc

3. GABRYSZ  JAKUB               I Gb

3.  KĄKOL KAMIL             III Ga

3. SOWA  PAWEŁ                 I Gb

4. WOJTCZYK  PATRYK          I Ga

4. SZATKOWSKI JAKUB I  Gb

4. NACZELNIK  MICHAŁ      I Ga

5. PAULUS  SEBASTIAN        II Ga

5.  DURCZOK SZYMON    I Ga

5. KOŁODZIEJ  MATEUSZ II Gb

6. TWORZYDLAK  MATEUSZ I Ga

6. MOLĘDA ARTUR         II Ga

6. KOLORZ  DAWID             I Ga