FESTIWAL ZAWODÓW PDF Drukuj

30 maja w Centrum Targowym EXPO w Sosnowcu odbyło się podsumowanie projektu "Mam zawód, mam pracę w regionie", który od dwóch lat realizują  szkoły ponadgimnazjalne w województwie śląskim. Przedstawiciele władz wojewódzkich  omówili realizację tego ogromnego przedsięwzięcia, którego celem było podniesienie prestiżu oraz atrakcyjności szkolnictwa zawodowego.

Podsumowaniu projektu towarzyszył  FESTIWAL ZAWODÓW.  Wzięli w nim udział uczniowie ze szkół województwa śląskiego wraz ze swoimi opiekunami. Każda szkoła na wyznaczonych stanowiskach prezentowała swoje osiągnięcia, a chętni  mogli wziąć udział w konkursach z różnych dziedzin. Uczennice z naszej szkoły zaprezentowały się bardzo dobrze. Małgorzata Bednorz z klasy III Ta zajęła II miejsce w konkursie fryzjerskim. Jej zadaniem było wykonanie fryzury na uroczystą galę.  Ida Wilczek z tej samej klasy zajęła IV miejsce w konkursie florystycznym. Tutaj uczestnicy wykonywali bukiet wiosenny. Monika Koczor natomiast miała możliwość udzielenia profesjonalnego wywiadu dla portalu informacyjnego TOK FM.

GRATULUJEMY!!