Dzień Sportu PDF Drukuj

02.06.2014 r odbył się Szkolny Dzień Sportu. Młodzież rywalizowała w 8 konkurencjach w kategorii dziewcząt i chłopców .Rywalizacja była bardzo zacięta o czym świadczą małe różnice punktowe w klasyfikacji generalnej. Poziom emocji kibiców jak i zaangażowanie zawodników stało na najwyższym poziomie. Gdy emocje nieco opadły nauczyciele wychowania fizycznego rozegrali po jednym secie w piłkę siatkową  z reprezentacją dziewcząt i chłopców. Na zakończenie Szkolnego Dnia Sportu pani Dyrektor ogłosiła końcową klasyfikację.

SPG-dziewczyny  
I miejsce  II La (281 pkt)
II miejsce  I La (274pkt)
III miejsce ITa (158 pkt)

G-dziewczyny
I miejsce  I Ga (300 pkt)
II miejsce  III Gb (234 pkt)
III miejsce III Ga( 224 pkt )

SPG-chłopcy                                        
I miejsce  II La (314 pkt )              
II miejsce  I La (300 pkt )

G- chłopcy 
I miejsce  III Gc (235 pkt )
II miejsce  II Gb (232 pkt )
III miejsce III Gb(221 pkt )

Zdjęcia znajdują się w kategorii Uroczystości.