Spotkanie w Warszawie PDF Drukuj

W dniu 6 grudnia 2010 roku odbyło się w Warszawie  spotkanie informacyjne dla przedstawicieli

 instytucji, które w konkursie 2011 planują po raz pierwszy aplikować do programu Leonardo da Vinci. Podczas spotkania zaprezentowane zostały  zasady wnioskowania w konkursie 2011 r. oraz przykłady dobrych praktyk. Jedną z instytucji, zaproszonych do zaprezentowania wzorcowego sposobu realizowania stażu był Zespół Szkół nr 5 w Rybniku. Pani Dyrektor Dorota Wałach przedstawiła etapy realizacji projektu IVT, sukcesy oraz problemy, jakie pojawiły się w trakcie trwania projektu.

W trakcie spotkania Pani Dyrektor Programu Leonardo da Vinci Izabela Laskowska wręczyła nagrody dla laureatów konkursu na najciekawszą stronę internetową projektów LdV Leo-on-line. Stronawww.fryzjerzyleonardo.eu uzyskała II nagrodę w kategorii witryn IVT dla projektów, realizowanych w latach 2007-2010. Pani Dyrektor odebrała nagrodę w postaci nowoczesnego cyfrowego aparatu fotograficznego. Serdecznie gratulujemy!!!