Informacje
Akcja charytatywna PDF Drukuj
  
Paczka Świąteczna Dzieci Śląska-Dzieciom Lwowa
Idąc za ciosem i z okazji zbliżających się świąt ponownie podejmujemy wyzwanie i bierzemy udział w akcji "Paczka Świąteczna Dzieci Śląska- Dzieciom Lwowa". Na wschodzie wśród milionów Polaków żyją tysiące polskich biednych dzieci, dlatego teraz w Wielkim Poście podzielmy się tym co mamy z biedniejszymi od nas. Zbieramy trwałą żywność tj. konserwy, mąka, cukier, groch, ryż, kasza, słodycze oraz artykuły szkolne i sportowe. Zbiórkę prowadzić będą przez cały marzec- p. Joanna Kozielska w gabinecie pedagogów i p. Ewa Brachmańska w sali 106. Zachęcamy do udziału.
 
AKCJA CHARYTATYWNA PDF Drukuj
  

Paczka Świąteczna Dzieci Śląska - Dzieciom Lwowa

W grudniu 2011r. i w styczniu 2012 r. nasza szkoła wzięła udział w akcji "Paczka Świąteczna Dzieci Śląska - Dzieciom Lwowa" zorganizowanej przez Śląsko - Małopolski Komitet Pomocy Dzieciom Polskim Archidiecezji Lwowskiej - Kapituła Kolegium Honorowe Odznaczenia Serduszkiem "Deus Caritas Est.

Pomoc polskim dzieciom na wschodzie organizowana jest po raz 20. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony pracowników szkoły, nauczycieli, a przede wszystkim uczniów, którzy przynosili np. konserwy, mąka, cukier, ryż, kasza, sól, makaron, słodycze, artykuły szkolne, sportowe, środki czystości. Udało nam się zebrać 12 kartonów darów, za które dziękujemy w imieniu dzieci.

Opiekunowie akcji: Joanna Kozielska i Ewa Brachmańska

 
 
Konkurs plastyczny PDF Drukuj
  
Konkurs plastyczny
Pedagodzy szkolni ogłaszają konkurs plastyczny pt.:
"Co powinno się zmienić w Twojej szkole, rodzinie, otoczeniu, by poprawić relacje między ludźmi ?"

1. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie Zespołu Szkół nr 5.
2. Prace plastyczne wykonane w dowolnej technice oraz dowolnym formacie  można składać w gabinecie pedagogów szkolnych do dnia 20.02.2012 r..
3. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 27.02.2012.
4. Werdykt Komisji Konkursowej jest ostateczny i nie podlega odwołaniu.
5. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody indywidualne.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konkursie !
 
Spotkanie z pracownikami Młodzieżowego Biura Pracy i Poradni Psychologiczno Pedagogicznej PDF Drukuj
  
Spotkanie z pracownikami Młodzieżowego Biura Pracy i Poradni Psychologiczno Pedagogicznej
W dniu 11 i 12.01.2012 na terenie szkoły odbyły się spotkania z pracownikami MBP oraz PPP w Rybniku. W spotkaniach uczestniczyli uczniowie klas: III La, III Pa, IV Ta, IV Tb, IV Tc, II Zb i III Za.
W trakcie spotkań uczniowie uzyskali informacje na temat możliwości dalszego kształcenia zawodowego oraz wyboru właściwej ścieżki zawodowej. Spotkanie zorganizowała Joanna Kozielska - pedagog szkolny.
 
Warsztaty z Wyższą Szkołą Psychologii Społecznej PDF Drukuj
  
Warsztaty z Wyższą Szkołą Psychologii Społecznej
W dniu 05.12.2011 odbyło się spotkanie dla klas maturalnych z przedstawicielem Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej z Katowic p. Katarzyną Formanowicz. W trakcie spotkania uczniowie z klas III La, III Pa, IV Ta, IV Tb i IV Tc zapoznali się z kierunkami studiów na poszczególnych wydziałach uczelni. Uczestniczyli również w krótkich warsztatach na temat: "Matura bez stresu". Spotkanie zorganizowała pedagog szkolna Joanna Kozielska.
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 4

Godziny pracy

Poniedziałek

10.00-15.00
Beata Olszewska


Wtorek

10.00-16.00
Beata Olszewska


Środa

12.00-15.00
Beata Olszewska


Czwartek

12.00-15.00
Beata Olszewska


Piątek:

9.00-14.00
Beata Olszewska