Informacje
VII Ogólnopolski Mityng Pływacki Olimpiad Specjalnych PDF Drukuj
  
Pięcioosobowa grupa uczniów z klasy II Tb reprezentowała naszą szkołę w grupie kibiców dopingujących uczestników VII Ogólnopolskiego Mityngu Pływackiego Olimpiad Specjalnych, który odbywał się w dniach 20-22.04.2012 na pływalni w Rybniku Boguszowicach. Serdecznie dziękuję Aleksandrze Kuli, Kindze Oczko, Annie Pająk, Sandrze Stajer i Klaudii Zabczyńskiej za bezinteresowne poświęcenie swojego wolnego czasu i stwarzanie sportowej atmosfery na widowni w trakcie zawodów niepełnosprawnych sportowców.
 
SPOTKANIE Z FUNKCJONARIUSZKAMI STRAŻY MIEJSKIEJ PDF Drukuj
  
Kto może ubiegać się o pracę w Straży Miejskiej, jak wyglądają zadania i obowiązki strażników miejskich, jakie są ich uprawnienia oraz wiele innych ciekawych informacji mogli uzyskać uczniowie LP, Technikum i ZSZ w czasie spotkania z funkcjonariuszkami Straży Miejskiej , które odbyło się w naszej szkole w dniu 24.04.2012. W czasie godzinnej prezentacji starano się przybliżyć młodzieży specyfikę tej służby mundurowej naszego miasta.  Szczególnie podkreślony został pomocowy oraz prewencyjny charakter pracy strażników miejskich. Spotkanie zorganizowali szkolni pedagodzy.
 
Uczniowie LO i LP z wizytą w Zakłazie Karnym w Raciborzu PDF Drukuj
  
W dniu 16.04.2012 r. 9 uczniów z klasy II LO (bezpieczeństwo publiczne) oraz 9 uczniów z klasy I LP (profil socjalny) wzięło udział w wizycie studyjnej w Zakładzie Karnym w Raciborzu. Była to już trzecia wizyta uczniów w tej placówce penitencjarnej.
Więcej…
 
Kiermasz PDF Drukuj
  
KIERMASZ WIELKANOCNY
Dnia 13 marca 2012 r. odbył się w naszej szkole Kiermasz Wielkanocny. Fundusze, które udało się zebrać przeznaczone zostaną na wsparcie misji w Zambii. Na kiermaszu można było obejrzeć i zakupić rękodzieła nauczycieli i uczniów naszej szkoły.
Organizatorom oraz wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy.


 
Zostaliśmy wyróżnieni PDF Drukuj
  
Zostaliśmy wyróżnieni
W grudniu 2011r. i w styczniu 2012 r. Nasza Szkoła wzięła udział w akcji "Paczka Świąteczna Dzieci Śląska - Dzieciom Lwowa" zorganizowanej przez Śląsko - Małopolski Komitet Pomocy Dzieciom Polskim Archidiecezji Lwowskiej - Kapituła Kolegium Honorowe Odznaczenia Serduszkiem "Deus Caritas Est.
Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony pracowników szkoły, nauczycieli, a przede wszystkim uczniów, dzięki czemu udało nam się zebrać 12 kartonów darów. Wszystkim zaangażowanym SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 4

Godziny pracy

Poniedziałek

10.00-15.00
Beata Olszewska


Wtorek

10.00-16.00
Beata Olszewska


Środa

12.00-15.00
Beata Olszewska


Czwartek

12.00-15.00
Beata Olszewska


Piątek:

9.00-14.00
Beata Olszewska