Zespół zawodowy - aktualności
STAŻ ZAGRANICZNY W LONDONDERRY PDF Drukuj

Rok rocznie uczniowie Naszej Szkoły uczestniczą w wyjeździe stażowym do Irlandii Płn. Niedawno uczniowie I, II, III i IV- tych klas fryzjerskich wrócili z miesięcznego stażu zagranicznego w Londonderry, podczas którego odbywali praktyki w salonach fryzjerskich, brali udział w warsztatach szkoleniowych dotyczących najnowszych technik strzyżenia, koloryzacji i upięć okolicznościowych. Wyjazd obfitował w wiele ciekawych wydarzeń tj. kurs tańca irlandzkiego, salsy czy wyjście na kręgle, które były dopełnieniem pobytu. Oprócz tego uczennice miały możliwość zwiedzenia Skansenu- Ulster American Folk Park, Grobli Olbrzyma u wybrzeży Atlantyku oraz stolicy Irlandii Płn.
Wszystkie zdjęcia znajdują się w zakładce Galeria

 
VIII KONKURS FRYZJERSKI PDF Drukuj


 
DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI PDF Drukuj
Uwaga uczniowie szkoły ponadgimnazjalnej!!
2 kwietnia 2014 roku po raz jedenasty nasza szkoła uczestniczyć będzie w OGÓLNOPOLSKIM PROGRAMIE - DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI. W tym dniu każdy uczeń weźmie udział w jednodniowych zajęciach szkoleniowych w dowolnie wybranym przez siebie zakładzie pracy. Szczegółowe informacje na temat programu dostępne są na stronie http://www.junior.org.pl/ -  zakładka Dzień przedsiębiorczości. Wypełnione dokumenty należy dostarczyć do Pani Bożeny Romańskiej do dnia 07.03.2014 roku. Druki do pobrania są tutaj.
zgłoszenie konsultanta 2014
zgłoszenie ucznia 2014
zgoda rodziców
 
PODZIĘKOWANIE PDF Drukuj

22.11.2013 roku zakończył się TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI w naszej szkole, w ramach którego braliśmy udział w projekcie ?Otwarta firma?. Dyrekcja szkoły oraz koordynatorki projektu ? Panie Joanna Kozielska i Bożena Romańska dziękują wszystkim nauczycielom,  uczniom, Paniom z administracji i obsługi za wszelką pomoc w organizacji spotkań z przedstawicielami firm oraz wycieczek do zakładów pracy. Wam drodzy uczniowie życzymy, abyście na edukacyjnej ścieżce spotkali jak najwięcej ludzi, którzy zechcą się z wami podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym.

 
Tydzień Przedsiębiorczości w naszej szkole PDF Drukuj

18.11.2013 roku rozpoczęły się pierwsze spotkania uczniów z przedsiębiorcami oraz przedstawicielami instytucji związanych z rynkiem pracy i zatrudnieniem.  Na cały tydzień zaplanowano łącznie 50 spotkań w różnych formach. Będą to: wycieczki, pogadanki, prelekcje, warsztaty i zajęcia ćwiczeniowe. Zachęcamy młodzież do aktywnego w nich udziału.


Wszystkie zdjęcia znajdują się w galerii Uroczystości

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 7