Zespól językowy - aktualności
Ogólnopolski Konkurs Językowy 2014/2015 PDF Drukuj

Z przyjemnością  zapraszamy uczniów Naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie językowym "The Point Open 2014/2015" organizowanym przez ogólnopolskie Centrum Kształcenia Językowego "The Point" z siedzibą w Krakowie.
Szczegółowe informacje znajdą się na stronie internetowej: www.thepoint.pl,  na plakacie konkursowym oraz u pani Katarzyny Kmiecik - Seixas.

I Maraton Języka Angielskiego PDF Drukuj

1 marca odbył się w naszej szkole I maraton języka angielskiego dla maturzystów. Wszyscy chętni mogli się zmierzyć z zadaniami maturalnymi na poziomie podstawowym i rozszerzonym a także ustnym egzaminem maturalnym. Uczniowie którzy skorzystali z takiej formy zajęć powtórzeniowych przed egzaminem byli zadowoleni bo mogli się przekonać jakie są ich możliwości i co jeszcze wymaga dalszej pracy.

Dziękujemy wszystkim obecnym a resztę zachęcamy do udziału w podobnych zajęciach.

I Maraton Języka Angielskiego PDF Drukuj

Zapraszamy wszystkich maturzystów na I Szkolny Maraton z jęz. angielskiego, który odbędzie się 1.03.2014r. w godzinach 9:00-17:00.

Przyjdź, sprawdź swoją wytrzymałość oraz swoje umiejętności!!!Na najwytrwalszych czekają nagrody!!!

Zgłoszenia do 28.02 u p.Iskierki i p.Kmiecik-Seixas

Dzień Frankofonii PDF Drukuj

20 marca będziemy obchodzić Dzień Frankofonii celem promocji języka francuskiego i kultury frankofońskiej. W programie przewidziano:

1. audycję na temat Frankofonii

2. Konkurs na prezentację multimedialną pt. "Regiony Francji"

3. Konkurs języka francuskiego dla klas  II Pa i III Pa

Zapraszamy uczniów do udziału

.

VI Międzyszkolny Konkurs Języka Francuskiego w ZSM-E w Rybniku PDF Drukuj

W dniach 16 i 25 kwietnia 2012 roku w Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Rybniku odbył się VI Międzyszkolny Konkurs Języka Francuskiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych pod patronatem  Alliance Française w Rybniku. Organizatorem konkursu była nauczycielka języka francuskiego, wicedyrektor ZSM-E Małgorzata Wołowiec. Konkurs składał się z dwóch części: pisemnej i ustnej. Naszą szkołę reprezentowały Magdalena Kaleta z klasy II Pa i Klaudia Kurowska z klasy IV TC. Obie uczennice zakwalifikowały się do etapu ustnego, do którego przystąpiła Magdalena Kaleta, która otrzymała dyplom i nagrody książkowe. Dziękujemy naszym uczennicom za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów w nauce języka francuskiego.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>