Zespół sportowo - obronny - aktualności
Turniej Tenisa Stołowego PDF Drukuj
  
Turniej Tenisa Stołowego

Dnia 18 października br. odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego, w którym wzięło udział 16 uczniów.
Najlepsi okazali się: Kamil Musiolik z kl. IV TC  -I miejsce, Marcin Skoczylas z kl. II LA - II miejsce, Karol Błażyca z kl. III TB - III miejsce.
Jedyną dziewczyną biorącą udział w turnieju była Karolina Sroka z kl. II ZB, która reprezentowała również naszą szkołę w tenisie stołowym w ramach IV Mityngu Sportowego z Olimpijczykiem, który odbył się w Klubie Energetyka.


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 


 
Dobry występ uczennic ZS nr 5 - na XVIII Mityngu pływackim o Puchar Dyrektora ZSB w Rybniku PDF Drukuj
  

W dniu 25 marca 2011 roku w ZSB odbył się XVIII mityng pływacki. Bardzo dobrze zaprezentowały się uczennice naszej szkoły:

  1. Karolina Weideman z  II Za - zajęła I miejsce  50  m. stylem grzbietowym
  2. A. Jura z I Ta - IV miejsce  50 m. stylem klasycznym
  3. Marta Kot z I La - VI miejsce 50 m. stylem klasycznym

W sztafecie 4 x 50 m . stylem dowolnym nasze dziewczyny zajęły III miejsce .W sztafecie płynęły: ( K. Weideman - II Za, A. Jura -I Ta, M. Kot - I La, M. Frąckowiak I La ).

Dziewczyny przygotował  A. Pojda  - serdecznie gratulujemy.

Więcej…
 
Zawody pływackie - Licealiada 2011 PDF Drukuj
  

W piątek 11.03.2011 r. na basenie Mosir-u w Rybniku odbyła się V Edycja Licealiady 2011 . W zawodach udział wzięło 17 szkół ponadgimnazjalnych z Rybnika , Wodzisławia i Żor . Startowało ponad 134 zawodników.

W tych zawodach bardzo dobrze zaprezentowały się  uczennice naszej szkoły: Karolina Weideman z klasy II Z a zajęła wysokie 5 miejsce  na dystansie 100 m stylem zmiennym i 2 miejsce na dystansie 50 m - stylem dowolnym, Anna Jura z klasy I T a - zajęła 19 miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym. Żaneta Pawluk III P a - 14 miejsce- 50 m stylem klasycznym. Dziewczęta przygotował Aleksander Pojda. 
Siatkarki zakończyły rozgrywki PDF Drukuj
  

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 4