Zespół sportowo - obronny - aktualności
Turniej w Piłce Halowej PDF Drukuj

06.02.2013 r w Zespole Szkół Czerwionka-Leszczyny odbył się Turniej w Piłce Halowej Szkół  Ponadgimnazjalnych o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Rybnickiego. Nasza drużyna po zaciętych meczach zajęła IV miejsce, a zwyciężyła drużyna z Zespołu Szkół Technicznych w Rybniku. Nagrodę dla króla strzelców (8 trafień) otrzymał Niestroj Dawid z klasy IV Tb. Mam nadzieję, że w przyszłorocznym turnieju uda nam się zająć miejsce na podium.

 
Hokej Stołowy PDF Drukuj

12.01.20013 r w naszej szkole odbył się Turniej Drużynowy Ligi Pucharu Polski w Hokeju Stołowym, który zgromadził 21 zespołów. Rywalizację wygrali zawodnicy z Wodzisławia Śląskiego, II miejsce zajął  Rybnik, a III miejsce drużyna z Czyżowic. Wszystkich chętnych, którzy chcą poznać zasady gry zapraszam na zajęcia ( p. Michał Kowalczyk-Kudziarz) w soboty od 9.30-12.00 na których można samemu spróbować zagrać. Być może w kolejnym sezonie Ligi Pucharu Polski czy Mistrzostwach Polski nasza szkoła wystawi własną drużynę. Zachęcam do śledzenia strony internetowej Polskiej Federacji Hokeja Stołowego.

Więcej zdjęć w galerii


 
Turniej halowy piłki nożnej PDF Drukuj

19.12.2012 r. już po raz dziewiąty odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora naszej szkoły. W Turnieju wzięło udział 10 drużyn chłopców i drużyna nauczycieli jak również 6 drużyn dziewcząt. W czasie bardzo zaciętej gry zdarzały się różne niespodziewane sytuacje, które na zmianę wywoływały na twarzach i ustach widzów śmiech albo podziw. Jednak drużyna nauczycieli "Belfer Team" nie pozwoliła na wiele uczniom  i zwyciężyła w generalnej klasyfikacji turnieju .Drugie miejsce zajęła drużyna "FC Tewiony" z klasy II La, a trzecie "FC Ludwiczki" z klasy III Gs.

W generalnej klasyfikacji wśród dziewcząt wygrały jak w roku ubiegłym "Dzikie Kocice" z klasy IV Tb przed drużyną "Mandarynek" z klasy II Ga,b i drużyną "FC Pięty" z klasy III Ga. Liczy się jednak nie tylko wynik, ale przede wszystkim serce, zaangażowanie  i wspólna chęć rywalizowania z uczniami i uczennicami naszej szkoły. Mam nadzieję na równie liczny udział w X edycji tego turnieju

.

Zapraszamy do zobaczenia zdjęć w GALERII

 
V MITYNG Z OLIMPIJCZYKIEM ZAKOŃCZONY PDF Drukuj
W Fundacji Elektrowni Rybnik zakończyła się kolejna edycja mityngu z olimpijczykiem w której startowali uczniowie Naszej szkoły.
Zawody przebiegały w następujących konkurencjach :  tenis ziemny, tenis stołowy, biegi przełajowe, sztafety pływackie i konkurs wiedzy olimpijskiej.
W drugiej części pojawiali się olimpijczycy : Mariusz Prudel - piłka siatkowa  plażowa, Piotr Gacek - piłka siatkowa, Paulina Ligocka- snowboard. Magdalena Fularczyk -  kajakarstwo.
Najlepsze wynik uzyskali Nasi uczniowie w :
Turniej wiedzy olimpijskiej - obejmujący wiadomości od igrzysk 1948 do 2012
I miejsce -  uczennice I Ta Sylwia Żbikowska, Wiolet Dzięgiel, Natalia Kubieniec
III miejsce tenis ziemny III Pa Anna Krzon
IV miejsce tenis stołowy II Pa Dżesika Stęchły
W końcowej klasyfikacji zajęli VII miejsce.
Gratulujemy . Drużynę przygotował mgr Aleksander Pojda

 
VII miejsce w rozgrywkach szkolnych PDF Drukuj
  
W dniu 22 marca siatkarki naszej szkoły zakończyły rozgrywki szkolne na VII miejscu wygrywając z drużyną ZST 2:0. W drużynie ZS nr 5 grały:
Martyna Pukowiec III La, Marta Szmit II Z b, Anna Pająk II T b, Sandra Stajer II T b, Anna Gołucka I La, Martyna Saczewska I La, Patrycja Rduch II Za, Anna Krzon II Pa, Natalia Lubszczyk II Ta.
Gratulujemy.


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 4