Zespół matematyczno-przyrodniczy - aktualności
Konkurs ekologiczny PDF Drukuj

W ramach Światowego Dnia Ochrony Środowiska w naszej  szkole odbył się konkurs ekologiczny na najciekawsze drzewko ekologiczne. Inspiracją do wykonania drzewka z materiałów przeznaczonych do recyklingu dla uczestników konkursu było hasło tegorocznego dnia Ziemi: "Zmieniaj nawyki nie klimat". Następujący uczniowie zdobyli poszczególne miejsca:

I miejsce : kl. I Ta
II miejsce :  kl. I Ga Aleksandra Ochojska, Zuzanna Kuzioła, Anna Meisner
III miejsce : kl. I G b  Dawid Budnik

Laureatom konkursu gratulujemy !

KOLEJNY SUKCES GIMNAZJALISTÓW PDF Drukuj

5 czerwca w Gimnazjum nr 1 w Rybniku odbyła się kolejna edycja konkursu EKO - RYBNIK. Natalia Kruczak z II GA zajęła I miejsce, natomost Kamila Krypczyk  z II GA II miejsce. Opiekunem uczniów była pani Sylwia Adamczyk.

Gratulujemy

Sukces licealistek PDF Drukuj

Martyna Szymura i Marcelina Biernacka z I La zostały finalistkami III Wojewódzkiej Olimpiady wiedzy "Podstępne WZW". Gratulujemy!!!

Sukces gimnazjalistki PDF Drukuj

Natalia Kruczak z II Ga zajęła I miejsce w Powiatowym Konkursie Przyrodniczym uzyskując cenne punkty przydatne w rekrutacji do szkoły średniej.

Sukces gimnazjalistek PDF Drukuj
Uczennice klasy 2GA: Kinga Gresz, Andżelika Kołodziej i Kamila Sauer zakwalifikowały się do finału IX KONKURSU NA PROJEKT MATEMATYCZNY POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA RYBNIKA. Finał odbędzie się 1 kwietnia w II LO w Rybniku.

Gratulujemy i życzymy sukcesu w finale!

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>