Zespół sportowo - obronny - aktualności
Zawody w piłce siatkowej PDF Drukuj

W Gimnazjum nr 11 odbyły się zawody w piłce siatkowej dziewcząt. Bardzo dobrze zaprezentowały się reprezentantki Naszego Gimnazjum, które zajęły II miejsce w grupie i awansowały do półfinału miejskiego. W półfinale zmierzą się z Gimnazjum nr 7 z Rybnika.

Dziewczęta osiągnęły następujące wyniki:

G-11 - G-12 ( 2:0)
G-12  - G- 11 ( 0:2)
G-5 - G- 11 (2: 1)
G- 11 - G- 5 (0:2)
G- 17 -  G- 11 (0:2)
G- 11 - G -17 (2:0)

ZAWODY LEKKOATLETYCZNE PDF Drukuj

30 września 2013 r odbyły się Drużynowe Zawody Lekkoatletyczne. W klasyfikacji drużynowej dziewcząt Gimnazjum nr 11 zajęło 4 miejsce, natomiast w klasyfikacji drużynowej chłopców - 3 miejsce.
Najlepsze indywidualne wyniki:
Szymon Wuwer 3GA - 1 miejsce w pchnięciu kulą
sztafeta 4x100 m dziewcząt - 2 miejsce (skład sztafety: Paulina Mirga 3GC, Karolina Krypczyk 3GA, Martyna Wiktor 3GB, Dominika Wawoczny 1GA).

Gratulujemy

Wszystkie zdjęcia znajdują się w galerii Uroczystości

FINAŁ TURNIEJU W PIŁCE NOŻNEJ PDF Drukuj

29.04.013 r odbył się Finałowy Turniej w piłce nożnej chłopców na szczeblu miejskim. Uczniowie naszego Gimnazjum w składzie: Juszko Przemysław, Rożek Szymon, Bednarz Piotr, Duda Paweł, Pupecki Mateusz, Biało Szymon, Smołka Bartosz, Myler Mateusz, Goczoł Tomasz, Paulus Sebastian, zajęli II miejsce przegrywając w finale z G6. Gratulujemy