Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera w Rybniku
"Twinpigs Country Festival" PDF Drukuj
  
Jest to szósta edycja tego Festiwalu, która odbędzie się w weekend 23-24.06.2018r. Festiwal jest organizowany w formie pikniku rodzinnego z przyjazną muzyką country (bez elementów disco polo), z najbardziej znanymi wykonawcami z Polski oraz Czech i Stanów Zjednoczonych. Wstęp na Festiwal jest BEZPŁATNY.

Aby wzmocnić przekaz i zachęcić do odwiedzenia Festiwalu i samego Westernowego Parku Rozrywki Twinpigs, chcielibyśmy przekazać uczniom rybnickich szkół informację o Festiwalu oraz informację o specjalnym rabacie 30% na zakup karnetu na korzystanie z atrakcji Twinpigs w dniach Festiwalu.
 
II miejsce naszych pierwszaków PDF Drukuj
  
30 maja w SP 21 odbył się I Ogólnoszkolny Konkurs Piosenki Religijnej i Patriotycznej w którym udział wzięli uczniowie klas pierwszych. Reprezentowali oni nasza szkołę w dwóch kategoriach: duet- w składzie Zosia Brachmańska i Antek Draczka zespół- w składzie Natalka Czernij, Paweł Śliwa, Oliwka Guderlaj, Antosia Kuśka i Filip Wala. Niewątpliwie występ jednych i drugich okazał okazał się sukcesem bo nasza para piosenkami ,, Kochana mamo, kochany tato'' i ,, Wojenko, wojenko..." wyśpiewała sobie II miejsce w konkursie, a zespół po zaprezentowaniu piosenek ,, Na drugi brzeg" i ,,Pałacyk Michla" otrzymała wyróżnienie. Nasi uczniowie wyróżniali się oryginalnymi strojami, na które uwagę zwrócili nie tylko członkowie jury, ale i pozostali uczestnicy konkursu. Gratulujemy sukcesu naszym młodszym kolegom i życzymy dalszego rozwijania Waszych talentów i pasji.

Galeria zdjęć na naszym fb


 
Siatkarki ze złotym medalem XXIV Igrzysk Szkół Podstawowych i Gimnazjów Rybnik 2018 PDF Drukuj
  
Zakończyły się  igrzyska  szkolne w piłce siatkowej - plażowej dziewcząt. Bardzo dobrze zaprezentowały się  Nasze reprezentantki , które zajęły pierwsze miejsce pewnie wygrywając wszystkie mecze. Zawodu odbyły się na kąpielisku Ruda w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych -   bardzo wysokiej temperaturze i przy silnym wietrze .

SP 33 ( Gimnazjum nr 11) wystąpiła w następującym składzie:

1.Patrycja Grabowska  III Ga kapitan drużyny

2.Anna Konkol III Gs

3.Martyna Zając II Ga

4.Paulina Pojda II Ga

5.Wiktoria Malinowska II Ga

6.Joanna Mazur III Gb

7.Kamila Kuśka III Gb

8.Kamila Miszczyk III Gb

Drużynę przygotował i prowadził Aleksander Pojda

Gratulujemy sukcesu :) 
SPORTOWE SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW PDF Drukuj
  
29.05.2018r. na stadionie LA w Rybniku, odbyły się zawody LA w ramach XXIV Igrzysk szkół podstawowych i gimnazjalnych.
Wyniki indywidualne:
II m w skoku w dal-Mateusz Sowa
III m w biegu na 100m-Mateusz Sowa
II m w pchnięciu kulą-Wojciech Wołczyk
II m w biegu na 300m-Kamila Miszczyk
II m w sztafecie 4x100m dziewcząt(Kamila Miszczyk, Klaudia  Gardian, Patrycja Grabowska, Wiktoria Malinowska)

GALERIA ZDJĘĆ NA NASZYM SZKOLNYM FB


 
RODO PDF Drukuj
  

Szanowny Rodzicu, Opiekunie Prawny

W związku ze zmianami w zakresie ochrony prywatności chcielibyśmy przypomnieć cele i zasady na jakich przetwarzamy dane osobowe Państwa i Państwa Dziecka.

 Kto przetwarza dane osobowe Państwa i Państwa Dziecka?

Administratorem danych osobowych jest Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera z siedzibą w Rybniku, ul. Józefa Rymera 24a.

 Dlaczego przetwarzamy dane osobowe Państwa i Państwa Dziecka?

Podane dane osobowe są przetwarzane w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na Zespole,
a w zakresie w jakim podanie danych osobowych jest dobrowolne (np. upublicznianie wizerunku) ? na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody.

Dane osobowe Państwa i Państwa Dziecka będą przetwarzane również w środowisku informatycznym, co oznacza, że mogą być także tymczasowo przechowywane i przetwarzane w celu zapewnienia bezpieczeństwa
i poprawnego funkcjonowania systemów informatycznych, np. w związku z wykonywaniem kopii bezpieczeństwa, testami zmian w systemach informatycznych, wykrywania nieprawidłowości lub ochroną przed nadużyciami i atakami.

 Jakie mają Państwo prawa?

Dzięki zmianom w przepisach możecie Państwo:

-         wiedzieć, jakie dane przetwarzamy i co z nimi robimy,

-         poprawiać dane, gdyby znaleźli Państwo w nich błędy,

-         przenieść dane tam, gdzie będziecie Państwo chcieli, o ile będzie to technicznie możliwe.


Jeśli uważają Państwo, że przetwarzanie przez nas danych osobowych narusza Państwa prawa ? powiedzcie nam o tym. Staramy się reagować na Państwa uwagi i sugestie, wyjaśniać Państwa wątpliwości. Przysługuje Państwu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, w tym do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (do 25 maja 2018 roku nazywanego Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych).

 Komu udostępniamy dane osobowe Państwa i Państwa Dziecka?

Zespół, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim danych osobowych Państwa i Państwa Dziecka, za wyjątkiem sytuacji, w których posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do realizowania zadań Zespołu, np. innym administratorom obsługującym systemy teleinformatyczne Zespołu.

 Jak długo przechowujemy dane osobowe Państwa i Państwa Dziecka?

Zespół przechowuje dane osobowe przez okres ustalony na podstawie przepisów archiwalnych, a w przypadku danych osobowych podanych dobrowolnie ? do czasu wycofania Państwa zgody, lecz nie dłużej niż przez okres ustalony na podstawie przepisów archiwalnych.

Jak mogą się Państwo z nami skontaktować?

Zespół wyznaczył inspektora ochrony danych osobowych, z którym mogą się Państwo skontaktować listownie, na adres: Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera w Rybniku, ul. Józefa Rymera 24a, 44-270 Rybnik lub pocztą elektroniczną, na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania danych osobowych.


Dyrektor Zespołu Szkół nr 5 w Rybniku

Aleksander Pojda

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 162

Społeczność

ZS nr 5 na FB

Projekty Unijne

       
 Informacje