Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera w Rybniku
ZAJĘCIA Z BAJKĄ PDF Drukuj
  

27 listopada w szkole odwiedziła nas Bajka. Jak zwykle pomogła nam w rozwiązaniu wielu ciekawych zadań przygotowanych przez Panią Małgorzatę.


 
UWAGA STAŻYŚCI PDF Drukuj
  

W piątek 7 grudnia o godz.12.00 na sali gimnastycznej odbędzie się wręczenie certyfikatów potwierdzających udział w stażu zagranicznym.

Jest też możliwość indywidualnego odbioru dokumentów w sekretariacie.


 
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA PDF Drukuj
  

23 listopada uczniowie klasy pierwszej oraz drugich obchodzili Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji Pan Tomasz z biblioteki przygotował dla dzieci prezentację na temat historii Pluszowego Misia.

Dzieci słuchały piosenek o misiach, oglądały bajki oraz wzięły udział w międzyklasowym konkursie plastycznym na rysunek najpiękniejszego misia.

Galeria zdjęć na naszym szkolnym fb. 
PRZEDSTAWIENIE O NIEDOBKU PDF Drukuj
  

15 listopada uczniowie SP33 wybrali się do Domu Kultury w Niedobczycach na przedstawienie przygotowane przez uczniów SP nr 21 nawiązujące do legendy o Niedobku. 
MAM CZAS ROZMAWIAĆ PDF Drukuj
  
W piątek 23 listopada 2018 roku ruszyła kolejna odsłona kampanii Krajowego Centrum ds. AIDS pod hasłem: #mamczasrozmawiac
Listopadowa edycja kampanii kładzie przede wszystkim nacisk na dialog dotyczący konieczności testowania w kierunku HIV, ze szczególnym uwzględnieniem Europejskiego Tygodnia Testowania, w dniach 23-30 listopada 2018 roku. 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 176

Społeczność

ZS nr 5 na FB

Projekty Unijne

       
 Informacje