Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera w Rybniku
KONFERENCJA RADY PEDAGOGICZNEJ PDF Drukuj
  

Dnia 30.08 (czwartek) o godzinie 9.00 odbędzie konferencja Rady Pedagogicznej.

 
KOMUNIKAT O EGZAMINACH PDF Drukuj
  
INFORMUJEMY, że :

- egzamin maturalny poprawkowy odbędzie się 21 sierpnia 2018 o godz. 9.00 

- egzaminy poprawkowe uczniów, którzy uzyskali oceny niedostateczne na koniec roku szkolnego odbędą się 28 sierpnia 2018 o godz. 9.00.

 
UDANEGO WYPOCZYNKU PDF Drukuj
  


 
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO PDF Drukuj
  
22 czerwca w Domu Kultury w Niedobczycach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Podczas uroczystości odbyło się pożegnanie trzecich klas gimnazjum. Młodsi koledzy i koleżanki z klas drugich wraz z wychowawcami - p. Paczuską, p. Sochą i p. Musiolik przygotowali uroczystą galę podczas której wręczane były wyróżnienia w różnych niejednokrotnie śmiesznych kategoriach. Nasi najmłodsi uczniowie z klas pierwszych z dumą odebrali pierwsze w swoim życiu świadectwo. Dyrektor pożegnał odchodzących nauczycieli, a uczniowie, którzy osiągnęli wybitne osiągnięcia w nauce i sporcie odebrali z jego rąk wyróżnienia i nagrody. Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości serdecznie dziękujemy i życzymy udanych i spokojnych wakacji.
Do obejrzenia zdjęć zapraszamy na naszego szkolnego fb. 
Warsztaty w chorzowskim ZOO PDF Drukuj
  

Już po raz drugi w dniu 14.06.2018  roku nasi  uczniowie technikum weterynaryjnego odbyli warsztaty w chorzowskim ZOO. Zajęcia były związane z poznaniem życia zwierząt nieudomowionych. Uczniowie obserwowali żywienie oraz hodowlę  w wybranych sekcjach ogrodu zoologicznego Obiektem obserwacji i prac były zwierzęta z sekcji: żyrafiarni, małpy, kopytne oraz słonie. Uczniowie zapoznali się z behawiorem zwierząt dzikich oraz koniecznymi pracami porządkowych  w pomieszczeniach dla zwierząt. Personel na wysokim poziomie jak i również dobrostan zwierząt.

Zdjęcia do obejrzenia na szkolnym fb. 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 163

Społeczność

ZS nr 5 na FB

Projekty Unijne

       
 Informacje